skip to Main Content
admin@ehsan-ghasemi.ir 021-661 55244

 آموزش حسابداری مالیاتی   

آیا می دانید تفاوت حسابداری مالیاتی با حسابداری چیست؟

حسابداری مالیاتی ، نوعی تنظیم و تهیه ی اطلاعات و گزارشات حسابداری است که مورد قبول مراجع مالیاتی باشد.

موارد متعددی را باید مد نظر قرار داد تا بتوان گزارشات حسابداری مالیاتی را به درستی تهیه کرد.

 

 آموزش مالیات بر ارزش افزوده

دانستنی های مالیات بر ارزش افزوده ، هر فرد حسابداری واجب است اطلاعات مالیاتی خود را بروز کند و…..

 

 

 آموزش مالیات مستقیم

تفاوت های مالیات مستقیم و مالیات غیر مستقیم

 

 

 آموزش حسابداری ویژه بازار کار 

آیا می دانستید بعد از تحصیلات دانشگاهی نیازمند دوره های حرفه ای حسابداری هستید تا بیاموزید که از دانش خود به چه صورت استفاده کنید

 

 

 

 آموزش نرم افزار حسابداری

 آموزش ارسال لیست حقوق و دستمزد 

 آموزش ارسال لیست بیمه 

 

دانشگاه مرکز انتقال علم است و محیط کار باعث ایجاد مهارت و فنون بکار گیری علوم آموخته شده در دانشگاه.

تدريس همراه با افزایش مهارت های حسابداري براي عزيزاني كه تمايل به يادگيري كاربردي حسابداري دارند به همراه نرم افزار هاي مالي متنوع.

با توجه به تعداد زیاد دانشجویان در تمام رشته های تحصیلی ، می توان گفت رشته حسابداری از بازار کار بهتری برخوردار است البته برای کسانی که بهمراه مدرک دانشگاهی دارای مهارت های حسابداری نیز می باشند.

 

 • آموزش تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی.

تهیه ، تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس ماده 1 ق م م الزام قانونی دارد.

با توجه به الزام قانون به ارسال اظهارنامه مالیات برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توان گفت بازار کار مناسبی برای افرادی که توانایی تهیه و ارسال اظهارنامه مالیات را دارند می باشد.

اظهارنامه عملکرد مالیاتی دارای نکات مهمی است که نیازمند آموزش دقیق می باشد. اظهارنامه عملکرد مالیاتی برای شرکت های تولیدی و بازرگانی و خدماتی دارای تفاوت های زیادی است. افرادی که تهیه اظهارنامه عملکرد مالیات را فرا می گیرند باید اشراف نسبتا کاملی به سایر موارد حسابداری داشته باشند. آموزش تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی  اشخاص حقیقی و آموزش تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

 • ارسال اظهارنامه عملکرد مالیات.

ارسال اظهارنامه مالیات نیز دارای نکات مهمی است که می توان به جرعت گفت که ارسال اظهارنامه نیز نیازمند آموزش است.

 • آموزش ارسال گزارش معاملات فصلی .TTMS

گزارش معاملات فصلی ، گزارش معاملات فصلی بر اساس ماده 169 مکرر ق م م یکی دیگر از الزامات قانونی بحساب می آید. نکات واقعا ظریفی در تهیه و ارسال گزارشات معاملات فصلی وجود دارد که این گزارش را به گزارش ارزش افزوده گره میزند . به جد می توان گفت که دانستن اینکه چه مواردی در تهیه گزارش معاملات فصلی TTMS باید آورده شود یکی از مهارت های حسابداری است.

 • تهیه و ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی.

یکی دیگر از موارد قانونی که کلیه بنگاه های اقتصادی ملزم به اجرای آن می باشند تهیه و ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی است . تهیه و ارسال لیست تامین اجتماعی یکی دیگر از مهارت های مورد نیاز افراد مشغول به کار در زمینه حسابداری است . تهیه و ارسال لیست تامین اجتماعی به صورت ماهیانه باید انجام بپذیرد. یک ماه فرصت است تا لیست تامین اجتماعی تهیه و ارسال گردد. نکات بسیار ظریفی در تهیه و ارسال لیست تامین اجتماعی وجود دارد.

 • تهیه و ارسال لیست حقوق و دستمزد.

لیست حقوق و دستمزد ، تهیه و ارسال لیست حقوق و دستمزد دارای نکات قابل آموزش زیادی است . زیرا لیست حقوق و دستمزد و لیست بیمه تامین اجتماعی هر دو باید باهم همخوانی داشته باشند. لیست حقوق و دستمزد یکی از مواردی است که تهیه و ارسال آن برای حسابداران از اهمیت زیادی برخوردار است.

( تدريس زبان انگليسي تخصصي حسابداري )
( English For Accounting )

 • تدريس مباني حسابداري

تدریس مبانی حسابداری برای افرادی که از سایر رشته های تحصیلی به رشته حسابداری می آیند ضروری است . تدریس مبانی حداکثر در یک یا دو جلسه به اتمام میرسد. آموزش مبانی حسابداری به افراد مایل به ورود یه شاخه حسابداری از این جنبه لازم است که به درک بهتر برخورد با موارد مالی کمک می کند.

 • تدريس حسابداري آماده به كار مقدماتي

افرادی که فقط به دنبال اشتغال در مشاغل کوچک مانند مراکز خرید و فروش یا سایر اصناف هستند ، که کارفرما فقط بدنبال حسابداری می گردد که دریافت و پرداخت و خرید و فروش و سایر موارد مربوط را در دست داشته باشد ، گذراندن دوره مقدماتی کفایت می کند . دوره مقدماتی شامل 5 الی 6 جلسه می باشد. در مرحله بعدی افرادی که تمایل به یادگیری بیشتری از حسابداری هستند می توانند به دوره تدريس حسابداري آماده به كار پيشرفته بیایند.

 • تدريس حسابداري مالياتي

حسابداری مالیاتی . این تقسیم بندی هست که توسط ما صورت گرفته است؛ حسابداری مالیاتی .  منظور از حسابداری مالیاتی تهیه و تنظیم و ارسال اطلاعات حسابداری برای دیگر استفاده کنندگان از این اطلاعات بجز خود شرکت است با توجه به در نظر گرفتن قانون مالیات مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده . مانند :  اداره مالیات ، اداره تامین اجتماعی ، بانک ها و دیگرانی که نیازمند این اطلاعات هستند.

 • گزارش ارزش افزوده و معاملات فصلی

تهیه اطلاعات و مستندات مربوط به ارزش افزوده . ارزش افزوده . یکی از انواع مالیات های غیر مستقیم ارزش افزوده را می توان نام برد . ارزش افزوده مالیات غیر مستقیم است . مالیات ارزش افزوده یا مالیات بر مصرف هم می توان به آن گفت .

 • تحرير دفاتر قانون

تحریر دفاتر قانونی با توجه به ماده 95 قانون مالیات مستقیم دارای شرایط و قواعد خاصی است که در صورت رعایت نکردن آیین نامه تحریر دفاتر قانونی موجب رد شدن دفاتر قانونی می گردد.

یکی از مهارت های حسابداران توانایی تحریر دفاتر قانونی است.

 • آموزش کاربردی نرم افزار حسابداری سپیدار و هلو

آموزش نرم افزار حسابداری هلو و نرم افزار حسابداری سپیدار. برای افرادی که حتی مدرک حسابداری هم دارند مورد نیاز است.

اصولا آموزش نرم افزار حسابداری هلو و سپیدار و سایر نرم افزار های مالی برای دانشجویان حسابداری هم یک ضرورت است.

افرادی که مدرک حسابداری دارند و چه افرادی که دارای مردک حسابداری نیستند در مورد آموزش نرم افزار های حسابداری با هم تفاوت چندانی ندارند.

آموزش نرم افزار حسابداری هلو .به عنوان یک نرم افزاری حسابداری که در بیشتر کسب و کار کاری کوچک بکار گرفته می شود و آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار به عنوان نرم افزار حسابداری که می توان در بنگاه های متوسط اقتصادی از آن استفاده کرد  نیازمند آموزش هستند.

نرم افزار حسابداری هلو و نرم افزار حسابداری سپیدار با توجه به سهولت ورود اظلاعات که در نگاه اول راحت بنظر می آید اگر به درستی آموزش داده نشود بعد از مدت کوتاهی موجب آشفتگی خاطر شما را فراهم می آورد.

پس این نکته مهم را بیاد داشته باشید آموزش نرم افزار حسابداری هلو و سپیدار .برای شروع به کار حسابداری ضرورت دارد.

آموزش نرم افزار حسابداری هلو . آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار . روش گزارش گیری از نرم افزار حسابداری هلو. آموزش گزارش گیری از نرم افزار حسابداری هلو.

همچنین عزیزانی که مایل به یادگیری

تنظیم اظهارنامه مالیات ، تهیه اظهارنامه مالیات املاک ، اظهارنامه مالیات عملکرد اشخاص حقیقی ، اظهارنامه مالیات عملکرد اشخاص حقوقی ،

اظهارنامه مالیات طبق ماده 100 ق م م ،اظهارنامه مالیات طبق ماده 110 ق م م .

تهیه صورت های مالی طبق استاندارد های سال 1398 سازمان حسابرسی ،

تهیه صورت سود و زیان ، تهیه صورت ترازنامه ، تهیه صورت جریان وجه نقد طبق استاندارد های تازه تصویب شده سازمان حسابرسی.آموزش نرم افزار حسابداری هلو

این مؤسسه حتی برای مدیران ارشد و حسابداران که در زمینه های مختلف حسابداری نیازمند آموزش و به روز رسانی اطلاعات  خود می باشند بصورت تخصصی و کارگاهی کلاس های آموزشی برگزار می کند.

آموزش مالیات مستقیم

آموزش مالیات بر ارزش افزوده

مشاوره مالیاتی – خدمات مالی

Back To Top
برای پشتیبانی کلیک کنید