skip to Main Content
admin@ehsan-ghasemi.ir 021-661 55244

اپلیکیشن digibours

دیجی بورس

 دیجی بورس  این نرم افزار ، به صورت  اتوماتیک و بر اساس مقایسه بین اندیکاتور های مختلف به اعلام زمان های مناسب جهت تصمیم گیری های بهتر شما ، مبادرت به ارسال اطلاعات و اخبار مربوط  به بازار های مالی  بصورت پکیج های مدت دار اقدام می نماید.

تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به بازار بورس تهران ، بازار فارکس و بازار ارز های دیجیتال در این نرم افزار بصورت اتوماتیک و بر اساس مقایسه بین اندیکاتور ها صورت می گیرد و فرد یا گروهی در آن دخالت ندارد و بصورت خودکار اقدام به اعلام زمان های مناسب جهت بررسی بیشتر و فقط پیشنهادی برای اطلاع رسانی است .

 

پکیج بورس ایران رایگان دیجی بورس

دیجی بورس

کاملا رایگان بوده و فقط تعداد محدودی سهام که از نظر موقعیت با توجه به اندیکاتور های مختلف مناسب بوده را معرفی می کند .

 

پکیج بورس ایران   VIP  دیجی بورس

دیجی بورس

در این پکیج در طول روز هر سهامی که در شرایط مناسبی قرار بگیرد را با توجه به مقایسه بین چند اندیکاتور و شرایط ورود مناسب جهت تصمیم گیری های خرید اعلام می کند . مدت این پکیج 30 روزه می باشد و قیمت آن 199/000 تومان تعیین شده است. در قسمت حساب کاربری ، ارتقاء حساب می توان اقدام به خرید این پکیج نمود.

 

 پکیج  فارکس   Forex  دیجی بورس 

دیجی بورس   

این پکیج هم  مدت 30 روزه است ، در پکیج فارکس فقط به بررسی بازار طلا پرداخته می شود و مناسب ترین زمان های خرید و فروش طلا را پیشنهاد می کند .قیمت این پکیج 299/000 تومان می باشد برای مدت 30 روز است و جهت خرید این پکیج در قسمت حساب کاربری ، گزینه ارتقاء سطح حساب را انتخاب می نمایید.

 

پکیج  Bitcoin دیجی بورس

دیجی بورس

در هر زمان که ارز دیجیتالی در محدوده ی جذاب از نظر اندیکاتور های این نرم افزار قرار گرفت ، اعلام می گردد.

 

این نرم افزار ، با توجه به مقایسه بین اندیکاتور ها تهیه شده است و بصورت خودکار اقدام به معرفی سهام می نماید و تصمیم نهایی با خود شما می باشد .

دیجی بورس

Back To Top
برای پشتیبانی کلیک کنید